Os 2034 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Zohor
Vlak odišiel zo stanice o 21:49
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 21:16
Kúty 22:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 21:16
Bratislava hlavná stanica 21:16
Bratislava-Lamač 21:25
Devínska Nová Ves 21:32
Zohor 21:43
Malacky 21:54
Veľké Leváre 22:01
Sekule 22:14
Kúty 22:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).