Os 2034 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 21:52
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 21:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 19:38
Kúty 21:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 19:38
Brestovany 19:44
Trnava 19:55
Trnava nákladná stanica 19:56
Cífer 20:03
Šenkvice 20:13
Pezinok 20:19
Bratislava-Rača 20:31
Bratislava hlavná stanica 20:43
Bratislava hlavná stanica 20:43
Bratislava-Lamač 20:51
Devínska Nová Ves 20:57
Zohor 21:10
Malacky 21:25
Veľké Leváre 21:34
Sekule 21:45
Kúty 21:51

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.