Os 2033 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 21:34
Meškanie 17 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 21:35 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 20:07
Bratislava hlavná stanica 21:17

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 20:07
Sekule 20:13
Veľké Leváre 20:25
Malacky 20:35
Zohor 20:49
Devínska Nová Ves 21:02
Bratislava-Lamač 21:08
Bratislava hlavná stanica 21:17

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).