Os 2032 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 20:57
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 20:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 18:55
Kúty 20:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 18:55
Cífer 19:03
Šenkvice 19:13
Pezinok 19:19
Bratislava-Rača 19:31
Bratislava hlavná stanica 19:43
Bratislava-Lamač 19:51
Devínska Nová Ves 19:57
Zohor 20:10
Malacky 20:25
Veľké Leváre 20:41
Sekule 20:52
Kúty 20:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).