Os 2030 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 20:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:20 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 19:16
Kúty 20:21

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 19:16
Bratislava-Lamač 19:25
Devínska Nová Ves 19:32
Zohor 19:43
Malacky 19:55
Veľké Leváre 20:02
Sekule 20:15
Kúty 20:21

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).