Os 2030 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 19:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 19:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 17:38
Kúty 19:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 17:38
Brestovany 17:44
Trnava 17:55
Trnava nákladná stanica 17:56
Cífer 18:03
Šenkvice 18:13
Pezinok 18:19
Bratislava-Rača 18:31
Bratislava hlavná stanica 18:43
Bratislava hlavná stanica 18:43
Bratislava-Lamač 18:51
Devínska Nová Ves 18:57
Zohor 19:10
Malacky 19:25
Veľké Leváre 19:34
Sekule 19:45
Kúty 19:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).