Os 2029 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 18:45
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 14.06.2021 o 18:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 17:38
Bratislava hlavná stanica 18:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 17:38
Sekule 17:45
Veľké Leváre 17:57
Malacky 18:05
Zohor 18:16
Devínska Nová Ves 18:27
Bratislava-Lamač 18:34
Bratislava hlavná stanica 18:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).