Os 2028 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Lamač
Vlak odišiel zo stanice o 18:13
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 16:55
Kúty 18:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 16:55
Trnava 16:55
Trnava nákladná stanica 16:56
Cífer 17:03
Šenkvice 17:13
Pezinok 17:19
Bratislava-Rača 17:31
Bratislava hlavná stanica 17:41
Bratislava hlavná stanica 17:43
Bratislava hlavná stanica 17:43
Bratislava-Lamač 17:51
Devínska Nová Ves 17:57
Zohor 18:10
Malacky 18:25
Veľké Leváre 18:41
Sekule 18:52
Kúty 18:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).