Os 2028 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 19:25
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 19:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 18:16
Kúty 19:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 18:16
Bratislava-Lamač 18:25
Devínska Nová Ves 18:32
Zohor 18:43
Malacky 18:54
Veľké Leváre 19:01
Sekule 19:14
Kúty 19:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).