Os 2027 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 17:49
Meškanie 6 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 16:38
Bratislava hlavná stanica 17:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 16:38
Sekule 16:45
Veľké Leváre 16:57
Malacky 17:05
Zohor 17:16
Devínska Nová Ves 17:27
Bratislava-Lamač 17:34
Bratislava hlavná stanica 17:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).