Os 2026 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 17:51
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.07.2022 o 17:50 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 15:38
Kúty 17:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 15:38
Brestovany 15:44
Trnava 15:55
Trnava 15:55
Trnava nákladná stanica 15:56
Cífer 16:03
Šenkvice 16:13
Pezinok 16:19
Bratislava-Rača 16:30
Bratislava-Rača 16:31
Bratislava hlavná stanica 16:43
Bratislava hlavná stanica 16:43
Bratislava-Lamač 16:51
Devínska Nová Ves 16:57
Zohor 17:10
Malacky 17:25
Veľké Leváre 17:34
Sekule 17:44
Sekule 17:45
Kúty 17:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).