Os 2024 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 16:58
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 17.05.2022 o 16:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 14:55
Kúty 16:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava 14:55
Trnava nákladná stanica 14:56
Cífer 15:03
Šenkvice 15:13
Pezinok 15:19
Bratislava-Rača 15:31
Bratislava hlavná stanica 15:41
Bratislava hlavná stanica 15:43
Bratislava hlavná stanica 15:43
Bratislava-Lamač 15:51
Devínska Nová Ves 15:57
Zohor 16:10
Malacky 16:25
Veľké Leváre 16:41
Sekule 16:52
Kúty 16:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).