Os 2022 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak odišiel zo stanice o 14:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:45 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 13:38
Kúty 15:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 13:38
Brestovany 13:44
Trnava nákladná stanica 13:56
Cífer 14:03
Šenkvice 14:13
Pezinok 14:19
Bratislava-Rača 14:31
Bratislava hlavná stanica 14:43
Bratislava-Lamač 14:51
Devínska Nová Ves 14:57
Zohor 15:10
Malacky 15:25
Veľké Leváre 15:34
Sekule 15:45
Kúty 15:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).