Os 2020 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 15:30
Meškanie 10 min.

Posledná aktualizácia údajov: 19.06.2021 o 15:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 14:16
Kúty 15:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 14:16
Bratislava-Lamač 14:25
Devínska Nová Ves 14:32
Zohor 14:43
Malacky 14:54
Veľké Leváre 15:01
Sekule 15:14
Kúty 15:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).