Os 2020 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Odb. Vinohrady
Vlak prešiel stanicou o 13:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 12:55
Kúty 14:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 12:56
Cífer 13:03
Šenkvice 13:13
Pezinok 13:18
Pezinok 13:19
Bratislava-Rača 13:31
Bratislava hlavná stanica 13:43
Bratislava-Lamač 13:51
Devínska Nová Ves 13:57
Zohor 14:10
Malacky 14:25
Veľké Leváre 14:33
Veľké Leváre 14:41
Sekule 14:52
Kúty 14:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).