Os 2018 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 13:52
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 11:38
Kúty 13:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 11:38
Brestovany 11:44
Trnava 11:55
Trnava nákladná stanica 11:56
Cífer 12:03
Šenkvice 12:13
Pezinok 12:19
Bratislava-Rača 12:31
Bratislava hlavná stanica 12:43
Bratislava-Lamač 12:51
Devínska Nová Ves 12:57
Zohor 13:10
Malacky 13:25
Veľké Leváre 13:34
Sekule 13:45
Kúty 13:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).