Os 2016 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 13:00
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 13:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 10:55
Kúty 12:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 10:56
Cífer 11:03
Šenkvice 11:13
Pezinok 11:19
Bratislava-Rača 11:31
Bratislava hlavná stanica 11:43
Bratislava-Lamač 11:51
Devínska Nová Ves 11:57
Zohor 12:10
Malacky 12:25
Veľké Leváre 12:41
Sekule 12:52
Kúty 12:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).