Os 2014 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 11:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 09:38
Kúty 11:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 09:38
Brestovany 09:44
Trnava 09:55
Trnava nákladná stanica 09:56
Cífer 10:03
Šenkvice 10:13
Pezinok 10:19
Bratislava-Rača 10:31
Bratislava hlavná stanica 10:43
Bratislava-Lamač 10:51
Devínska Nová Ves 10:57
Zohor 11:09
Malacky 11:23
Veľké Leváre 11:37
Sekule 11:48
Kúty 11:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).