Os 2012 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Výh. Svätý Jur
Vlak prešiel stanicou o 09:24
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 08:55
Kúty 10:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 08:56
Cífer 09:03
Šenkvice 09:13
Pezinok 09:19
Pezinok 09:19
Bratislava-Rača 09:31
Bratislava hlavná stanica 09:41
Bratislava hlavná stanica 09:43
Bratislava hlavná stanica 09:43
Bratislava-Lamač 09:51
Devínska Nová Ves 09:57
Zohor 10:10
Malacky 10:25
Veľké Leváre 10:41
Sekule 10:52
Kúty 10:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).