Os 2012 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 11:32
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 10:16
Kúty 11:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 10:16
Bratislava-Lamač 10:25
Devínska Nová Ves 10:32
Zohor 10:43
Malacky 10:54
Veľké Leváre 11:01
Sekule 11:14
Kúty 11:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).