Os 2011 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 09:44
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:44 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 08:38
Bratislava hlavná stanica 09:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 08:38
Sekule 08:45
Veľké Leváre 08:57
Malacky 09:05
Zohor 09:16
Devínska Nová Ves 09:27
Bratislava-Lamač 09:34
Bratislava hlavná stanica 09:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).