Os 2010 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 09:51
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 09:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 07:38
Kúty 09:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 07:38
Brestovany 07:44
Trnava nákladná stanica 07:56
Cífer 08:03
Šenkvice 08:13
Pezinok 08:19
Bratislava-Rača 08:31
Bratislava hlavná stanica 08:41
Bratislava hlavná stanica 08:43
Bratislava hlavná stanica 08:43
Bratislava-Lamač 08:51
Devínska Nová Ves 08:57
Zohor 09:10
Malacky 09:25
Veľké Leváre 09:34
Sekule 09:45
Kúty 09:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).