Os 2009 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 08:31
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 08:32 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 07:22
Bratislava hlavná stanica 08:31

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 07:22
Kúty 07:22
Sekule 07:28
Veľké Leváre 07:41
Malacky 07:49
Zohor 08:03
Devínska Nová Ves 08:14
Bratislava-Lamač 08:22
Bratislava hlavná stanica 08:31

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).