Os 2008 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 08:59
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 01.07.2022 o 08:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 06:55
Kúty 08:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Trnava nákladná stanica 06:56
Cífer 07:03
Šenkvice 07:13
Pezinok 07:19
Bratislava-Rača 07:31
Bratislava hlavná stanica 07:43
Bratislava hlavná stanica 07:43
Bratislava-Lamač 07:51
Devínska Nová Ves 07:57
Zohor 08:10
Malacky 08:25
Veľké Leváre 08:41
Sekule 08:52
Kúty 08:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).