Os 2006 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 07:50
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Leopoldov 05:38
Kúty 07:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Leopoldov 05:38
Brestovany 05:44
Trnava 05:55
Trnava nákladná stanica 05:56
Cífer 06:03
Šenkvice 06:13
Pezinok 06:19
Bratislava-Rača 06:31
Bratislava hlavná stanica 06:43
Bratislava-Lamač 06:51
Devínska Nová Ves 06:57
Zohor 07:10
Malacky 07:25
Veľké Leváre 07:34
Sekule 07:45
Kúty 07:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).