Os 2005 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:43
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 13.06.2021 o 06:42 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 05:38
Bratislava hlavná stanica 06:43

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 05:38
Sekule 05:45
Veľké Leváre 05:57
Malacky 06:05
Zohor 06:16
Devínska Nová Ves 06:27
Bratislava-Lamač 06:34
Bratislava hlavná stanica 06:43

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).