Os 2004 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 06:59
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:59 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Trnava 04:55
Kúty 06:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Cífer 05:03
Šenkvice 05:13
Pezinok 05:19
Bratislava-Rača 05:31
Bratislava hlavná stanica 05:41
Bratislava hlavná stanica 05:43
Bratislava-Lamač 05:51
Devínska Nová Ves 05:57
Zohor 06:10
Malacky 06:25
Veľké Leváre 06:41
Sekule 06:52
Kúty 06:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).