Os 2003 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak v stanici o 06:11
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: 16.04.2021 o 06:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Kúty 04:46
Bratislava hlavná stanica 06:10

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 04:46
Sekule 04:53
Veľké Leváre 05:05
Malacky 05:19
Zohor 05:37
Devínska Nová Ves 05:54
Bratislava-Lamač 06:01
Bratislava hlavná stanica 06:10

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).