Os 2002 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 05:56
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 05:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 04:35
Kúty 05:51

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 04:35
Bratislava-Lamač 04:43
Devínska Nová Ves 04:49
Zohor 05:02
Malacky 05:17
Veľké Leváre 05:34
Sekule 05:45
Kúty 05:51

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).