Os 2002 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty
Vlak prišiel do stanice o 06:20
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 28.11.2021 o 06:19 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 03:23
Kúty 06:20

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 03:23
Palárikovo 03:33
Tvrdošovce 03:38
Trnovec nad Váhom 03:49
Šaľa 03:54
Galanta 04:05
Sládkovičovo 04:11
Senec 04:26
Bernolákovo 04:35
Bratislava-Vajnory 04:43
Bratislava hlavná stanica 05:09
Bratislava-Lamač 05:18
Devínska Nová Ves 05:32
Zohor 05:43
Malacky 05:53
Malacky 05:54
Veľké Leváre 06:00
Veľké Leváre 06:01
Sekule 06:14
Kúty 06:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).