IC 525 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Liptovská Teplá
Vlak prešiel stanicou o 20:39
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 20:40 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 17:52
Košice 22:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 17:52
Bratislava-Rača 17:58
Pezinok 18:04
Šenkvice 18:06
Trnava 18:18
Piešťany 18:33
Trenčín 18:52
Trenčianska Teplá 18:57
Púchov 19:07
Považská Bystrica 19:15
Žilina 19:40
Varín 19:50
Vrútky 20:04
Ružomberok 20:33
Liptovský Mikuláš 20:50
Štrba 21:16
Poprad-Tatry 21:38
Spišská Nová Ves 21:56
Markušovce 22:03
Malá Lodina 22:27
Kysak 22:36
Košice 22:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).