IC 524 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 22:00
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 22:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 17:04
Bratislava hlavná stanica 22:01

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 17:04
Kysak 17:17
Margecany 17:29
Krompachy 17:35
Spišské Vlachy 17:39
Spišská Nová Ves 17:54
Poprad-Tatry 18:14
Svit 18:23
Liptovský Mikuláš 18:59
Ružomberok 19:19
Vrútky 19:50
Žilina 20:15
Považská Bystrica 20:37
Dubnica nad Váhom 20:54
Trenčianska Teplá 20:56
Trenčín 21:01
Trenčianske Bohuslavice 21:09
Piešťany 21:18
Leopoldov 21:25
Bratislava hlavná stanica 22:01

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).