IC 523 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 16:52
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 16:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 11:51
Košice 16:40

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 11:51
Šenkvice 12:05
Cífer 12:10
Trnava 12:16
Leopoldov 12:24
Piešťany 12:31
Výhybňa Potvorice 12:36
Trenčianske Bohuslavice 12:41
Trenčín-Zlatovce 12:47
Trenčín 12:49
Trenčianska Teplá 12:54
Dubnica nad Váhom 12:56
Ladce 13:01
Púchov 13:05
Považská Bystrica 13:13
Dolný Hričov 13:23
Žilina 13:38
Odbočka Váh 13:44
Vrútky 14:02
Ružomberok 14:29
Liptovský Mikuláš 14:46
Štrba 15:12
Svit 15:24
Poprad-Tatry 15:32
Spišská Nová Ves 15:49
Markušovce 15:56
Kysak 16:28
Košice 16:40

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).