IC 522 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bytča
Vlak prešiel stanicou o 14:48
Meškanie 8 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 11:18
Bratislava hlavná stanica 16:12

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 11:18
Kysak 11:31
Malá Lodina 11:37
Margecany 11:43
Spišské Vlachy 11:53
Spišská Nová Ves 12:08
Vydrník 12:17
Poprad-Tatry 12:26
Svit 12:35
Liptovský Hrádok 13:03
Liptovský Mikuláš 13:11
Ružomberok 13:30
Kraľovany 13:45
Vrútky 13:59
Žilina 14:25
Bytča 14:40
Považská Bystrica 14:47
Ilava 15:01
Trenčín 15:11
Trenčianske Bohuslavice 15:19
Piešťany 15:28
Trnava 15:46
Bratislava hlavná stanica 16:12

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).