IC 521 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 11:10
Meškanie 22 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Bratislava hlavná stanica 05:55
Košice 10:48

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava hlavná stanica 05:55
Trnava 06:20
Piešťany 06:35
Trenčín 06:53
Trenčianska Teplá 06:58
Dubnica nad Váhom 07:00
Ilava 07:03
Ladce 07:05
Púchov 07:10
Považská Bystrica 07:18
Žilina 07:43
Vrútky 08:07
Kraľovany 08:19
Ružomberok 08:36
Liptovská Teplá 08:42
Liptovský Mikuláš 08:54
Liptovský Hrádok 09:02
Štrba 09:20
Poprad-Tatry 09:40
Spišská Nová Ves 09:57
Spišské Vlachy 10:11
Margecany 10:22
Malá Lodina 10:28
Kysak 10:36
Kostoľany nad Hornádom 10:41
Košice 10:48

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).