IC 520 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 10:05
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:07 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 05:12
Bratislava hlavná stanica 10:05

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 05:12
Kysak 05:25
Spišské Vlachy 05:47
Spišská Nová Ves 06:02
Poprad-Tatry 06:20
Svit 06:29
Liptovský Mikuláš 07:05
Ružomberok 07:24
Ľubochňa 07:33
Vrútky nákladná stanica 07:50
Vrútky 07:54
Žilina-Teplička 08:09
Odbočka Váh 08:11
Žilina 08:19
Žilina zriaďovacia stanica 08:24
Dolný Hričov 08:31
Bytča 08:34
Považská Bystrica 08:41
Trenčín 09:05
Trenčianske Bohuslavice 09:13
Nové Mesto nad Váhom 09:15
Leopoldov 09:29
Trnava nákladná stanica 09:41
Bratislava hlavná stanica 10:05

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).