IC 45 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Košice
Vlak prišiel do stanice o 20:57
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 21:03 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Wien Hbf AT  
Bratislava-Petržalka št. 15:23
Košice 20:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka št. hr. 15:23
Bratislava-Petržalka 15:29
Bratislava-Petržalka 15:29
Bratislava-Nové Mesto 15:52
Bratislava hlavná stanica 16:06
Pezinok 16:18
Šenkvice 16:20
Trnava 16:31
Piešťany 16:46
Trenčín-Zlatovce 17:02
Trenčín 17:03
Trenčianska Teplá 17:07
Dubnica nad Váhom 17:09
Ilava 17:11
Ladce 17:15
Púchov 17:19
Považská Bystrica 17:30
Bytča 17:38
Dolný Hričov 17:41
Žilina 17:54
Varín 18:07
Ružomberok 18:46
Liptovský Mikuláš 19:02
Východná 19:19
Svit 19:39
Poprad-Tatry 19:46
Vydrník 19:55
Margecany 20:26
Kysak 20:40
Košice 20:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).