IC 45 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Vrútky nákladná stanica
Vlak prešiel stanicou o 18:29
Meškanie 9 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 18:30 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Wien Hbf AT  
Bratislava-Petržalka št. 15:23
Košice 20:52

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Bratislava-Petržalka št. hr. 15:23
Bratislava-Petržalka 15:29
Bratislava-Petržalka 15:29
Bratislava-Nové Mesto 15:52
Bratislava hlavná stanica 16:06
Bratislava hlavná stanica 16:06
Bratislava-Rača 16:12
Pezinok 16:18
Šenkvice 16:20
Cífer 16:25
Trnava 16:31
Leopoldov 16:39
Piešťany 16:46
Trenčín-Zlatovce 17:02
Trenčín 17:03
Trenčianska Teplá 17:07
Dubnica nad Váhom 17:09
Púchov 17:19
Považská Bystrica 17:27
Žilina zriaďovacia stanica 17:44
Žilina 17:55
Varín 18:05
Odbočka Potok 18:07
Vrútky 18:18
Kraľovany 18:29
Ľubochňa 18:36
Ružomberok 18:46
Liptovský Mikuláš 19:02
Štrba 19:27
Svit 19:39
Poprad-Tatry 19:46
Vydrník 19:55
Spišská Nová Ves 20:02
Markušovce 20:08
Spišské Vlachy 20:16
Kysak 20:40
Košice 20:52

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).