IC 44 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Markušovce
Vlak prešiel stanicou o 07:56
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:57 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:11
Bratislava-Petržalka št. 12:35
Wien Hbf AT  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:11
Kysak 07:24
Margecany 07:36
Spišské Vlachy 07:47
Markušovce 07:55
Spišská Nová Ves 08:00
Vydrník 08:08
Poprad-Tatry 08:18
Svit 08:27
Východná 08:46
Liptovský Hrádok 08:55
Liptovská Teplá 09:13
Ružomberok 09:18
Ľubochňa 09:27
Kraľovany 09:34
Vrútky 09:45
Varín 09:57
Žilina 10:10
Dolný Hričov 10:22
Považská Bystrica 10:32
Púchov 10:40
Ladce 10:44
Ilava 10:47
Dubnica nad Váhom 10:49
Trenčianska Teplá 10:51
Trenčín 10:55
Trenčín-Zlatovce 10:56
Trenčianske Bohuslavice 11:02
Nové Mesto nad Váhom 11:04
Piešťany 11:11
Veľké Kostoľany 11:15
Leopoldov 11:18
Trnava nákladná stanica 11:30
Cífer 11:34
Šenkvice 11:39
Pezinok 11:41
Bratislava-Rača 11:47
Bratislava hlavná stanica 11:54
Bratislava hlavná stanica 12:08
Bratislava-Nové Mesto 12:16
Bratislava-Petržalka 12:29
Bratislava-Petržalka 12:32
Bratislava-Petržalka št. hr. 12:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).