IC 44 

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava-Petržalka št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 12:38
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:38 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Košice 07:11
Bratislava-Petržalka št. 12:35
Wien Hbf AT  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Košice 07:11
Kostoľany nad Hornádom 07:18
Kysak 07:24
Margecany 07:36
Krompachy 07:43
Spišské Vlachy 07:47
Markušovce 07:55
Poprad-Tatry 08:17
Svit 08:26
Kráľova Lehota 08:52
Liptovský Hrádok 08:55
Liptovský Mikuláš 09:02
Liptovská Teplá 09:13
Ružomberok 09:18
Ľubochňa 09:27
Kraľovany 09:34
Turany 09:39
Žilina-Teplička 09:59
Žilina 10:10
Žilina zriaďovacia stanica 10:13
Dolný Hričov 10:20
Bytča 10:23
Považská Bystrica 10:31
Ilava 10:49
Dubnica nad Váhom 10:52
Trenčianska Teplá 10:54
Trenčín 10:57
Trenčín-Zlatovce 10:58
Trenčianske Bohuslavice 11:04
Piešťany 11:14
Trnava 11:32
Šenkvice 11:42
Pezinok 11:44
Bratislava hlavná stanica 11:56
Bratislava hlavná stanica 12:08
Bratislava-Nové Mesto 12:16
Bratislava ústredná nákladná stanica 12:22
Bratislava-Petržalka 12:29
Bratislava-Petržalka 12:32
Bratislava-Petržalka št. hr. 12:35

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).