Ex 609 TATRAN
Dopravca: Železničná spoločnosť Slovensko
Trasa vlaku:
Bratislava hlavná stanica (13:27) - Košice (18:53)
Posledná známa poloha vlaku
Údaj zo stanice | Veľké Kostoľany |
Vlak prešiel stanicou o | 14:15 |
Meškanie | 5 min. |
Nasledujúca stanica: Trenčín, predpokladaný príchod o 22 min. |
Posledná aktualizácia údajov: dnes o 14:15 (obnoviť)
Mapa trasy vlaku
Vysvetlivky: Skutočne prejdená trasa Plánovaná trasa
Reklama
Plánované radenie vlaku
Pre tento vlak môžete zobraziť plánované radenie vlaku na partnerskom webe vagonweb.cz (otvoriť do nového okna).
Informatívny cestovný poriadok
Stanica | Čas | Predpoklad |
---|---|---|
Bratislava hlavná stanica | 13:27 | | |
Trnava - príchod | 13:57 | | |
Trnava | 13:59 | | |
Trenčín - príchod | 14:34 | 14:39 |
Trenčín | 14:40 | 14:45 |
Púchov - príchod | 14:56 | 15:01 |
Púchov | 14:58 | 15:03 |
Považská Bystrica - príchod | 15:05 | 15:10 |
Považská Bystrica | 15:06 | 15:11 |
Žilina - príchod | 15:30 | 15:35 |
Žilina | 15:32 | 15:37 |
Varín - príchod | 15:41 | 15:46 |
Varín | 15:41 | 15:46 |
Vrútky - príchod | 15:54 | 15:59 |
Vrútky | 15:56 | 16:01 |
Kraľovany - príchod | 16:09 | 16:14 |
Kraľovany | 16:10 | 16:15 |
Ružomberok - príchod | 16:24 | 16:29 |
Ružomberok | 16:25 | 16:30 |
Liptovský Mikuláš - príchod | 16:45 | 16:50 |
Liptovský Mikuláš | 16:47 | 16:52 |
Štrba - príchod | 17:14 | 17:19 |
Štrba | 17:16 | 17:21 |
Poprad-Tatry - príchod | 17:30 | 17:35 |
Poprad-Tatry | 17:33 | 17:38 |
Spišská Nová Ves - príchod | 17:57 | 18:02 |
Spišská Nová Ves | 17:58 | 18:03 |
Margecany - príchod | 18:24 | 18:29 |
Margecany | 18:26 | 18:31 |
Kysak - príchod | 18:39 | 18:44 |
Kysak | 18:40 | 18:45 |
Košice - príchod | 18:53 | 18:58 |
Reklama
Upozornenie: všetky dáta uvedené na tejto stránke majú len informatívny charakter a nemusia sa zhodovať so skutočnosťou. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú škodu vzniknutú z prezentácie nesprávnych údajov.