Ex 608 TATRAN
Dopravca: Železničná spoločnosť Slovensko
Trasa vlaku:
Košice (13:07) - Bratislava hlavná stanica (18:33)
Posledná známa poloha vlaku
Údaj zo stanice | Spišské Vlachy |
Vlak prešiel stanicou o | 13:50 |
Meškanie | 2 min. |
Nasledujúca stanica: Spišská Nová Ves, predpokladaný príchod o 4 min. |
Posledná aktualizácia údajov: dnes o 13:51 (obnoviť)
Mapa trasy vlaku
Vysvetlivky: Skutočne prejdená trasa Plánovaná trasa
Reklama
Plánované radenie vlaku
Pre tento vlak môžete zobraziť plánované radenie vlaku na partnerskom webe vagonweb.cz (otvoriť do nového okna).
Informatívny cestovný poriadok
Stanica | Čas | Predpoklad |
---|---|---|
Košice | 13:07 | | |
Kysak - príchod | 13:19 | | |
Kysak | 13:21 | | |
Margecany - príchod | 13:35 | | |
Margecany | 13:37 | | |
Spišská Nová Ves - príchod | 14:02 | 14:04 |
Spišská Nová Ves | 14:04 | 14:06 |
Poprad-Tatry - príchod | 14:28 | 14:30 |
Poprad-Tatry | 14:30 | 14:32 |
Liptovský Mikuláš - príchod | 15:13 | 15:15 |
Liptovský Mikuláš | 15:15 | 15:17 |
Ružomberok - príchod | 15:31 | 15:33 |
Ružomberok | 15:33 | 15:35 |
Kraľovany - príchod | 15:47 | 15:49 |
Kraľovany | 15:49 | 15:51 |
Vrútky - príchod | 16:02 | 16:04 |
Vrútky | 16:04 | 16:06 |
Varín - príchod | 16:17 | 16:19 |
Varín | 16:17 | 16:19 |
Odbočka Váh | 16:20 | 16:22 |
Odbočka Váh - príchod | 16:20 | 16:22 |
Žilina - príchod | 16:27 | 16:29 |
Žilina | 16:31 | 16:33 |
Považská Bystrica - príchod | 16:53 | 16:55 |
Považská Bystrica | 16:55 | 16:57 |
Púchov - príchod | 17:02 | 17:04 |
Púchov | 17:05 | 17:07 |
Trenčín - príchod | 17:21 | 17:23 |
Trenčín | 17:26 | 17:28 |
Trnava - príchod | 18:01 | 18:03 |
Bratislava hlavná stanica - príchod | 18:33 | 18:35 |
Reklama
Upozornenie: všetky dáta uvedené na tejto stránke majú len informatívny charakter a nemusia sa zhodovať so skutočnosťou. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú škodu vzniknutú z prezentácie nesprávnych údajov.