Ex 606 TATRAN
Dopravca: Železničná spoločnosť Slovensko
Trasa vlaku:
Košice (11:07) - Bratislava hlavná stanica (16:33)
Posledná známa poloha vlaku
Údaj zo stanice | Vydrník |
Vlak prešiel stanicou o | 12:19 |
Meškanie | 7 min. |
Nasledujúca stanica: Poprad-Tatry, predpokladaný príchod o 11 min. |
Posledná aktualizácia údajov: dnes o 12:20 (obnoviť)
Mapa trasy vlaku
Vysvetlivky: Skutočne prejdená trasa Plánovaná trasa
Reklama
Plánované radenie vlaku
Pre tento vlak môžete zobraziť plánované radenie vlaku na partnerskom webe vagonweb.cz (otvoriť do nového okna).
Informatívny cestovný poriadok
Stanica | Čas | Predpoklad |
---|---|---|
Košice | 11:07 | | |
Kysak - príchod | 11:19 | | |
Kysak | 11:21 | | |
Margecany - príchod | 11:35 | | |
Margecany | 11:37 | | |
Spišská Nová Ves - príchod | 12:02 | | |
Spišská Nová Ves | 12:04 | | |
Poprad-Tatry - príchod | 12:28 | 12:35 |
Poprad-Tatry | 12:30 | 12:37 |
Liptovský Mikuláš - príchod | 13:13 | 13:20 |
Liptovský Mikuláš | 13:15 | 13:22 |
Ružomberok - príchod | 13:31 | 13:38 |
Ružomberok | 13:33 | 13:40 |
Kraľovany - príchod | 13:47 | 13:54 |
Kraľovany | 13:49 | 13:56 |
Vrútky - príchod | 14:02 | 14:09 |
Vrútky | 14:04 | 14:11 |
Varín - príchod | 14:17 | 14:24 |
Varín | 14:17 | 14:24 |
Odbočka Váh | 14:20 | 14:27 |
Odbočka Váh - príchod | 14:20 | 14:27 |
Žilina - príchod | 14:27 | 14:34 |
Žilina | 14:31 | 14:38 |
Považská Bystrica - príchod | 14:53 | 15:00 |
Považská Bystrica | 14:55 | 15:02 |
Púchov - príchod | 15:02 | 15:09 |
Púchov | 15:05 | 15:12 |
Trenčín - príchod | 15:21 | 15:28 |
Trenčín | 15:26 | 15:33 |
Trnava - príchod | 16:01 | 16:08 |
Bratislava hlavná stanica - príchod | 16:33 | 16:40 |
Reklama
Upozornenie: všetky dáta uvedené na tejto stránke majú len informatívny charakter a nemusia sa zhodovať so skutočnosťou. Prevádzkovateľ nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú škodu vzniknutú z prezentácie nesprávnych údajov.