EN 477 Metropol

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bratislava hlavná stanica
Vlak prišiel do stanice o 06:36
Meškanie 42 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 06:37 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Břeclav CZ  
Kúty št. hr. 05:04
Štúrovo št. hr. 07:27
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 05:12
Sekule 05:16
Veľké Leváre 05:22
Malacky 05:27
Zohor 05:37
Bratislava hlavná stanica 05:54
Bratislava hlavná stanica 05:57
Bratislava-Vajnory 06:04
Bratislava-Petržalka 06:12
Rusovce 06:21
Galanta 06:25
Rusovce št. hr. 06:26
Šaľa 06:31
Nové Zámky 06:51
Gbelce 07:08
Štúrovo 07:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).