EN 477 Metropol

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 07:25
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:26 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Břeclav CZ  
Kúty št. hr. 05:06
Štúrovo št. hr. 07:22
Budapest-Keleti HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 05:13
Veľké Leváre 05:22
Malacky 05:26
Zohor 05:33
Bratislava hlavná stanica 05:53
Bratislava-Vajnory 06:00
Bernolákovo 06:05
Sládkovičovo 06:17
Galanta 06:21
Trnovec nad Váhom 06:30
Palárikovo 06:38
Nové Zámky 06:45
Pribeta 06:53
Štúrovo 07:14

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).