EN 476 Metropol

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 23:25
Meškanie 31 min.

Posledná aktualizácia údajov: 29.06.2022 o 23:25 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 20:33
Kúty št. hr. 22:54
Břeclav CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 20:44
Štúrovo 20:44
Nové Zámky 21:11
Tvrdošovce 21:20
Trnovec nad Váhom 21:26
Šaľa 21:29
Bratislava hlavná stanica 22:06
Bratislava hlavná stanica 22:06
Bratislava-Lamač 22:13
Devínska Nová Ves 22:18
Malacky 22:34
Veľké Leváre 22:38
Sekule 22:43
Kúty 22:47
Kúty 22:49
Kúty štátna hranica 22:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).