EN 476 Metropol

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Senec
Vlak prešiel stanicou o 21:49
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 21:49 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Keleti HU  
Štúrovo št. hr. 20:31
Kúty št. hr. 22:54
Břeclav CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 20:42
Mužla 20:46
Strekov 20:56
Dvory nad Žitavou 21:03
Nové Zámky 21:10
Palárikovo 21:17
Tvrdošovce 21:19
Trnovec nad Váhom 21:25
Šaľa 21:28
Galanta 21:34
Bernolákovo 21:51
Bratislava hlavná stanica 22:10
Bratislava-Lamač 22:17
Devínska Nová Ves 22:22
Malacky 22:33
Veľké Leváre 22:37
Kúty 22:49
Kúty štátna hranica 22:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).