EN 443 Slovakia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Humenné
Vlak prišiel do stanice o 10:33
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 10:33 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Čadca št. hr. 03:44
Humenné 10:33

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Čadca štátna hranica 03:44
Čadca 03:52
Krásno nad Kysucou 04:03
Žilina 04:36
Žilina 04:36
Varín 04:47
Vrútky 05:01
Kraľovany 05:15
Ľubochňa 05:22
Ružomberok 05:33
Liptovský Mikuláš 05:52
Liptovský Hrádok 06:01
Kráľova Lehota 06:04
Východná 06:11
Štrba 06:22
Svit 06:35
Poprad-Tatry 07:14
Spišská Nová Ves 07:34
Spišské Vlachy 07:48
Krompachy 07:52
Margecany 08:01
Malá Lodina 08:08
Kysak 08:16
Kostoľany nad Hornádom 08:22
Košice 08:29
Košice 09:01
Košice 09:01
Krásna nad Hornádom 09:07
Ruskov 09:18
Slanec 09:25
Výhybňa Slivník 09:32
Čeľovce 09:39
Trebišov 09:47
Hrinište 09:53
Bánovce nad Ondavou 10:01
Michalovce 10:11
Petrovce nad Laborcom 10:16
Strážske 10:23
Humenné 10:33

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).