EN 442 Slovakia

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Čadca št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 02:14
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 03.12.2021 o 02:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Humenné 19:30
Čadca št. hr. 02:14
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Východná 00:02
Kráľova Lehota 00:08
Liptovský Hrádok 00:11
Liptovský Mikuláš 00:19
Liptovská Teplá 00:31
Ružomberok 00:37
Ľubochňa 00:47
Kraľovany 00:51
Vrútky 01:03
Varín 01:15
Odbočka Váh 01:19
Žilina 01:26
Žilina 01:41
Kysucké Nové Mesto 01:50
Krásno nad Kysucou 01:55
Čadca 02:08
Čadca štátna hranica 02:14
Humenné 19:30
Strážske 19:39
Petrovce nad Laborcom 19:46
Michalovce 19:51
Bánovce nad Ondavou 20:02
Hrinište 20:07
Trebišov 20:13
Čeľovce 20:20
Slanec 20:37
Ruskov 20:43
Košice 21:57
Kostoľany nad Hornádom 22:04
Kysak 22:11
Malá Lodina 22:18
Margecany 22:26
Spišské Vlachy 22:38
Spišská Nová Ves 22:53
Vydrník 23:02
Poprad-Tatry 23:32
Svit 23:42

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).