EC 283 Metropolitan Slovenská strela

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 23:13
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 23:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 21:04
Nové Zámky 22:58

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 21:12
Zohor 21:36
Devínska Nová Ves 21:43
Bratislava hlavná stanica 21:57
Bratislava hlavná stanica 21:57
Bernolákovo 22:11
Galanta 22:30
Šaľa 22:39
Nové Zámky 22:58

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).