EC 283 Metropolitan Slovenská strela

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Nové Zámky
Vlak prišiel do stanice o 22:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 23:01 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 21:06
Nové Zámky 22:54

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 21:13
Sekule 21:17
Veľké Leváre 21:23
Zohor 21:33
Devínska Nová Ves 21:39
Bratislava hlavná stanica 21:53
Bratislava-Vajnory 22:03
Bernolákovo 22:07
Sládkovičovo 22:19
Galanta 22:26
Šaľa 22:35
Nové Zámky 22:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).