EC 282 Metropolitan Slovenská strela

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Holíč nad Moravou št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 07:15
Meškanie 2 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 07:15 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Nové Zámky 05:00
Kúty št. hr. 06:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Nové Zámky 05:00
Šaľa 05:21
Galanta 05:30
Bratislava hlavná stanica 06:06
Malacky 06:34
Veľké Leváre 06:38
Sekule 06:43
Kúty 06:49
Kúty štátna hranica 06:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).