EC 281 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Mužla
Vlak prešiel stanicou o 22:10
Meškanie 57 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 22:11 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 19:06
Štúrovo št. hr. 21:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Brodské 19:07
Kúty 19:13
Sekule 19:17
Veľké Leváre 19:23
Malacky 19:27
Zohor 19:33
Devínska Nová Ves 19:39
Bratislava-Lamač 19:44
Bratislava hlavná stanica 19:57
Bratislava-Vajnory 20:04
Senec 20:13
Galanta 20:25
Šaľa 20:31
Trnovec nad Váhom 20:34
Tvrdošovce 20:40
Palárikovo 20:43
Nové Zámky 20:52
Pribeta 21:00
Strekov 21:04
Gbelce 21:09
Štúrovo 21:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).