EC 280 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 08:57
Meškanie 3 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:58 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 06:31
Kúty št. hr. 08:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 06:43
Mužla 06:48
Pribeta 07:01
Dvory nad Žitavou 07:04
Nové Zámky 07:11
Palárikovo 07:17
Šaľa 07:29
Galanta 07:35
Sládkovičovo 07:38
Senec 07:47
Bernolákovo 07:51
Bratislava-Vajnory 07:55
Bratislava hlavná stanica 08:10
Bratislava-Lamač 08:17
Devínska Nová Ves 08:22
Zohor 08:28
Malacky 08:33
Veľké Leváre 08:37
Sekule 08:43
Kúty 08:49
Kúty štátna hranica 08:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).