EC 280 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 08:54
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 08:55 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 06:33
Kúty št. hr. 08:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 06:44
Strekov 06:58
Nové Zámky 07:11
Trnovec nad Váhom 07:26
Senec 07:47
Bernolákovo 07:51
Bratislava hlavná stanica 08:06
Bratislava hlavná stanica 08:06
Devínska Nová Ves 08:18
Malacky 08:34
Veľké Leváre 08:38
Sekule 08:43
Kúty 08:49
Kúty štátna hranica 08:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).