EC 279 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 19:13
Meškanie 105 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.05.2022 o 19:13 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 15:04
Štúrovo št. hr. 17:28
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 15:12
Sekule 15:16
Veľké Leváre 15:22
Malacky 15:27
Zohor 15:36
Devínska Nová Ves 15:43
Bratislava-Lamač 15:48
Bratislava hlavná stanica 15:57
Bratislava hlavná stanica 15:57
Bratislava-Vajnory 16:04
Bernolákovo 16:09
Senec 16:13
Nové Zámky 16:51
Štúrovo 17:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).