EC 279 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 17:53
Meškanie 24 min.

Posledná aktualizácia údajov: 15.10.2021 o 17:53 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 15:06
Štúrovo št. hr. 17:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 15:13
Sekule 15:17
Veľké Leváre 15:23
Malacky 15:27
Zohor 15:33
Devínska Nová Ves 15:39
Bratislava-Lamač 15:44
Bratislava hlavná stanica 15:57
Bratislava-Vajnory 16:04
Bernolákovo 16:09
Senec 16:13
Sládkovičovo 16:22
Galanta 16:25
Šaľa 16:31
Trnovec nad Váhom 16:34
Palárikovo 16:43
Nové Zámky 16:52
Pribeta 17:00
Mužla 17:13
Štúrovo 17:17
Štúrovo 17:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).