EC 278 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Bernolákovo
Vlak prešiel stanicou o 11:56
Meškanie 5 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:56 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 10:31
Kúty št. hr. 12:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 10:43
Mužla 10:48
Gbelce 10:52
Dvory nad Žitavou 11:04
Nové Zámky 11:11
Palárikovo 11:17
Trnovec nad Váhom 11:26
Šaľa 11:29
Galanta 11:35
Sládkovičovo 11:38
Senec 11:47
Bratislava-Vajnory 11:55
Bratislava hlavná stanica 12:03
Bratislava hlavná stanica 12:10
Bratislava-Lamač 12:17
Devínska Nová Ves 12:22
Zohor 12:28
Malacky 12:33
Veľké Leváre 12:37
Sekule 12:43
Kúty 12:49
Kúty štátna hranica 12:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).