EC 278 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:22
Meškanie 28 min.

Posledná aktualizácia údajov: 12.08.2022 o 13:23 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 10:33
Kúty št. hr. 12:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 10:44
Mužla 10:49
Gbelce 10:53
Strekov 10:58
Dvory nad Žitavou 11:05
Nové Zámky 11:11
Palárikovo 11:17
Tvrdošovce 11:20
Trnovec nad Váhom 11:26
Sládkovičovo 11:38
Senec 11:47
Bernolákovo 11:51
Bratislava-Vajnory 11:55
Bratislava hlavná stanica 12:03
Bratislava hlavná stanica 12:06
Bratislava-Lamač 12:13
Devínska Nová Ves 12:18
Trnava nákladná stanica 12:19
Malacky 12:34
Galanta 12:39
Kúty 12:49
Kúty štátna hranica 12:54
Gbely 12:56

Radenie vlaku

Túto sekciu aktuálne pripravujeme.