EC 277 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 21:31
Meškanie 363 min.

Posledná aktualizácia údajov: 21.05.2022 o 21:31 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 13:04
Štúrovo št. hr. 15:28
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty štátna hranica 13:04
Kúty 13:12
Kúty 13:12
Malacky 13:27
Zohor 13:36
Devínska Nová Ves 13:43
Bratislava hlavná stanica 13:57
Bratislava hlavná stanica 13:57
Bratislava-Vajnory 14:04
Bernolákovo 14:09
Senec 14:13
Nové Zámky 14:51
Pribeta 14:59
Štúrovo 15:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).