EC 277 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 15:54
Meškanie 25 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:54 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 13:06
Štúrovo št. hr. 15:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 13:13
Sekule 13:17
Veľké Leváre 13:23
Zohor 13:33
Devínska Nová Ves 13:39
Bratislava hlavná stanica 13:57
Bratislava-Vajnory 14:04
Senec 14:13
Galanta 14:25
Šaľa 14:31
Trnovec nad Váhom 14:34
Palárikovo 14:43
Nové Zámky 14:52
Pribeta 15:00
Strekov 15:04
Gbelce 15:09
Mužla 15:13
Štúrovo 15:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).