EC 276 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 15:27
Meškanie 33 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 15:27 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 12:31
Kúty št. hr. 14:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 12:43
Mužla 12:48
Gbelce 12:52
Strekov 12:57
Nové Zámky 13:11
Nové Zámky 13:11
Palárikovo 13:17
Tvrdošovce 13:20
Trnovec nad Váhom 13:26
Šaľa 13:29
Galanta 13:35
Sládkovičovo 13:38
Senec 13:47
Senec 13:47
Bernolákovo 13:51
Bratislava-Vajnory 13:55
Bratislava hlavná stanica 14:10
Bratislava-Lamač 14:17
Devínska Nová Ves 14:22
Zohor 14:28
Malacky 14:33
Veľké Leváre 14:37
Sekule 14:43
Kúty 14:49
Kúty štátna hranica 14:54
Trnava nákladná stanica 20:37

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).