EC 276 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Holíč nad Moravou št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 15:47
Meškanie 34 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 15:47 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 12:33
Kúty št. hr. 14:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 12:44
Gbelce 12:53
Strekov 12:58
Pribeta 13:02
Dvory nad Žitavou 13:05
Nové Zámky 13:11
Trnovec nad Váhom 13:26
Šaľa 13:29
Galanta 13:35
Sládkovičovo 13:38
Senec 13:47
Bratislava hlavná stanica 14:03
Bratislava hlavná stanica 14:06
Bratislava-Lamač 14:13
Zohor 14:24
Malacky 14:34
Veľké Leváre 14:38
Kúty 14:49
Kúty štátna hranica 14:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).