EC 275 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:43
Meškanie 15 min.

Posledná aktualizácia údajov: 20.05.2022 o 13:43 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 11:04
Štúrovo št. hr. 13:28
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty štátna hranica 11:04
Kúty 11:12
Veľké Leváre 11:22
Malacky 11:27
Zohor 11:36
Devínska Nová Ves 11:43
Bratislava-Lamač 11:48
Bratislava hlavná stanica 11:57
Bratislava hlavná stanica 11:57
Bratislava-Vajnory 12:04
Bernolákovo 12:09
Senec 12:13
Palárikovo 12:43
Nové Zámky 12:51
Pribeta 12:59
Štúrovo 13:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).