EC 275 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 13:29
Meškanie ide načas

Posledná aktualizácia údajov: 02.12.2021 o 13:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 11:06
Štúrovo št. hr. 13:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 11:13
Sekule 11:17
Veľké Leváre 11:23
Malacky 11:27
Zohor 11:33
Devínska Nová Ves 11:39
Bratislava-Lamač 11:44
Bratislava hlavná stanica 11:50
Bratislava hlavná stanica 11:57
Odbočka Močiar 12:02
Bratislava-Vajnory 12:04
Bernolákovo 12:09
Senec 12:13
Sládkovičovo 12:22
Galanta 12:25
Šaľa 12:31
Trnovec nad Váhom 12:34
Palárikovo 12:43
Nové Zámky 12:52
Dvory nad Žitavou 12:57
Pribeta 13:00
Strekov 13:04
Gbelce 13:09
Štúrovo 13:17
Štúrovo 13:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).