EC 274 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Holíč nad Moravou št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 17:51
Meškanie 38 min.

Posledná aktualizácia údajov: 22.05.2022 o 17:51 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 14:33
Kúty št. hr. 16:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 14:44
Nové Zámky 15:11
Tvrdošovce 15:20
Trnovec nad Váhom 15:26
Galanta 15:35
Bratislava hlavná stanica 16:03
Bratislava hlavná stanica 16:06
Bratislava-Lamač 16:13
Zohor 16:24
Malacky 16:34
Veľké Leváre 16:38
Kúty 16:47
Kúty 16:49
Kúty štátna hranica 16:54
Gbely 16:56

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).