EC 274 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Kúty št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 17:14
Meškanie 20 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 17:14 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Budapest-Nyugati HU  
Štúrovo št. hr. 14:31
Kúty št. hr. 16:54
Praha hl.n. CZ  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Štúrovo 14:43
Štúrovo 14:43
Gbelce 14:52
Pribeta 15:01
Dvory nad Žitavou 15:04
Nové Zámky 15:11
Palárikovo 15:17
Trnovec nad Váhom 15:26
Šaľa 15:29
Galanta 15:35
Sládkovičovo 15:38
Senec 15:47
Bernolákovo 15:51
Bratislava-Vajnory 15:55
Bratislava hlavná stanica 16:10
Bratislava hlavná stanica 16:10
Bratislava-Lamač 16:17
Devínska Nová Ves 16:22
Zohor 16:28
Malacky 16:33
Veľké Leváre 16:37
Sekule 16:43
Kúty 16:49
Kúty štátna hranica 16:54

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).