EC 273 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:29
Meškanie 1 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:29 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 09:04
Štúrovo št. hr. 11:28
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty 09:12
Bratislava hlavná stanica 09:57
Bratislava-Vajnory 10:04
Senec 10:13
Galanta 10:25
Nové Zámky 10:51
Pribeta 10:59
Gbelce 11:08
Štúrovo 11:19

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).