EC 273 Metropolitan

Posledná známa poloha vlaku

Stanica Štúrovo št. hr.
Vlak prišiel do stanice o 11:41
Meškanie 12 min.

Posledná aktualizácia údajov: dnes o 11:41 (obnoviť)

Na hlavnú stránku: meskanievlakov.info

Trasa vlaku

Praha hl.n. CZ  
Kúty št. hr. 09:06
Štúrovo št. hr. 11:29
Budapest-Nyugati HU  

Informatívny cestovný poriadok (beta)

Cestovný poriadok

Stanica Čas
Kúty štátna hranica 09:06
Kúty 09:13
Sekule 09:17
Veľké Leváre 09:23
Malacky 09:27
Zohor 09:33
Devínska Nová Ves 09:39
Bratislava-Lamač 09:44
Bratislava hlavná stanica 09:57
Bratislava-Vajnory 10:04
Senec 10:13
Galanta 10:25
Trnovec nad Váhom 10:34
Palárikovo 10:43
Nové Zámky 10:52
Dvory nad Žitavou 10:57
Pribeta 11:00
Strekov 11:04
Gbelce 11:09
Mužla 11:13
Štúrovo 11:17
Štúrovo 11:20

Radenie vlaku

Pre plánované radenie vlaku odporúčame navštíviť stránku www.vagonweb.cz (externý odkaz, nové okno).